MENU

O Nas


Informacje o naszej firmie

Przygoda naszej rodziny z handlem rozpoczęła w 1990 roku. Pomysł, aby działać w branży handlu spożywczego powstał, gdy działalność zakończył sklep RSZZ w Nowym Sączu przy ul. Lwowskiej. 

Owocem konsekwentnej pracy jest ciągły rozwój mający swoje odzwierciedlenie w powiększającej się ilości sklepów, rozbudowie już istniejących, a tym samym tworzeniu nowych miejsc pracy. Zmiany te przeprowadzane są w oparciu o kluczowe cele, którymi są gwarancja niskich cen oraz wysokiego poziomu świadczonych usług.


Dzisiaj firma Pyzik składa się z:


Przedsiębiorstwo kooperuje z wieloma krajowymi hurtowniami i producentami. Obecnie wszystkie nasze spożywcze sklepy współpracują z małopolską spółką Lewiatan, która składa się w 100% z polskiego kapitału. Nasz zespół składa się ze zmotywowanych pracowników, rzetelnie wykonujących swoje zadania. Pochodzą z lokalnej społeczności, dzięki czemu znają potrzeby klientów. To im zawdzięczamy miłą atmosferę oraz gwarancję profesjonalnej obsługi.

Firma Pyzik zatrudnia obecnie przeszło 200 osób. Jest przedsiębiorstwem rodzinnym, współpracuje, wspiera oraz promuje lokalnych dostawców.

Przedsiębiorstwo rozlicza podatek dochodowy w Urzędzie Skarbowym w Nowym Sączu


Pierogarnia Gaj

Zakład produkcji znajduje się przy ul. Limanowskiej 35 w Chełmcu. Pierogarnia posiada szeroką ofertę wyrobów poczynając od pierogów: wytrawnych i słodkich oraz świeżych i mrożonych, poprzez krokiety, gołąbki, kluski, kopytka, uszka oraz łazanki.

Trwałość i świeżość wyrobów gwarantuje pakowanie w atmosferze ochronnej oraz proces głębokiego mrożenia za pomocą mroźni szokowej. Wyroby są dostępne na terenie Sądecczyzny.

Zachęcamy do składania zamówień telefonicznie z odbiorem w punktach sprzedaży.


Pierogarnia Gaj
ul. Limanowskiej 35, Chełmiec

Firma budowlana

Firma budowlana

Firma budowlana świadczy pełen zakres usług, m.in.:

  • modernizacja,
  • remonty,
  • wykończenia,
  • elewacje,
  • ocieplenia,
  • prace ziemne- usługi koparką,
  • kompleksowa realizacja inwestycji.

Dzięki jej działalności w roku 2020 rozbudowano sklep w Piątkowej, przeprowadzono remont w sklepie przy ul. Browarnej oraz obecnie kontynuowana jest budowa sklepu w Starym Sączu.